Bezrealitky.cz usnadní nájemcům vybrat vážné zájemce

Třicet v průměru, kolem sto padesáti u žádaných bytů. Tolik odpovědí od zájemců přijde lidem nabízejícím pronájem přes Bezrealitky.cz. Vysoký zájem na jednu stranu zvyšuje výhodnost pronájmu, na druhou však začíná komplikovat výběr nejvhodnějších zájemců. Ti si naopak stěžují na dlouhé čekání na odpověď. Bezrealitky.cz proto od nově spouští funkci, díky které bude možné zkontaktovat pronajímatele pouze s některým z předplacených účtů. To oddělí vážné zájemce o bydlení od těch váhavých.

Předplacené účty umožňují zájemci o bydlení podat veškeré informace o své osobě, životním stylu, členech domácnosti nebo domácích zvířatech. Účet se aktivuje vždy na tři měsíce a existuje v základní a prémiové variantě. Prémiová například umožní na dobrovolné bázi doložit bezdlužnost prostřednictvím nástroje CreditCheck nebo v reálném čase upozorňuje na nové nabídky. Bez účtu se zájemce o pronájem nedostane ke kontaktním údajům majitele ani nebude mít možnost se s ním spojit.

„Stáli jsme před rozhodnutím, jak vyřešit stále větší prodlevu v komunikaci mezi zájemcem a pronajímatelem, způsobenou vysokým množstvím reakcí na každý inzerát. Víme, že požadavkem předplaceného účtu z počátku některé uživ