Aktuality

FYI Prague bude nově komunikovat pro OMV

Společnost OMV Česká republika si ve výběrovém řízení vybrala pro public relations aktivity agenturu FYI Prague.

Toshiba rozšiřuje tým a řídí z České republiky 12 zemí regionu CSEE

Společnost Toshiba Europe GmbH posiluje svůj tým v České republice a zároveň rozšiřuje jeho kompetence celkem do 12 zemí. Tomáš Konečný, který dosud zastával funkci B2B Account Manager pro Českou republiku a Slovensko, přebírá roli B2B Sales Manager CZ/SK a Sales Coordinator pro regiony CEE a SEE. Nová posila, Stanka Plavšić, nastoupila na pozici B2B Account Manager pro regiony CSEE.

Ženy v nákupu elektroniky dohánějí muže, kteří zase řeší úklid a žehlení

Nákup elektroniky, počítačového vybavení či pneumatik již dávno není pouze mužskou doménou, vyplynulo z předvánočních statistik uplynulé kampaně.

Storyous zahajuje PR komunikaci, chce se zaměřit především na regiony

Český pokladní systém pro gastronomická zařízení Storyous posiluje své public relations aktivity. Nově se chce ve své komunikaci zaměřit na mnohem větší škálu gastronomických zařízení a změnit zažité vnímání značky jako dodavatele pro menší stylové podniky. S komunikací směrem k českým restauracím a hospodám, ale také cukrárnám, vinárnám nebo bistrům, mu pomůže FYI Prague.

Při komunikaci s čínskými turisty bude Kotva používat čínské jméno

Obchodní dům Kotva cílí na čínské turisty. Jako první moderní pražská budova získala své oficiální jméno v čínštině.

Profinit je zpět v českých rukou, společnost oznámila úspěšně dokončený management buyout

Jedna z největších českých softwarových firem a poskytovatelů IT služeb, společnost Profinit, oznamuje úspěšné dokončení transakce, ve které čtyři členové českého managementu společnosti koupili majoritní podíl od dosavadního strategického investora, rakouské skupiny New Frontier Group (NFG).

Prohlídka datového centra Kokura

Na jaře letošního roku předala společnost Altron nově postavené datové centrum společnosti Seznam.cz. Nachází se v Horních Počernicích u Prahy.