Články

Milivoj Uzelac: Při užívání dat panuje v Česku nekázeň

Autor fotografie: Michael Tomeš / E15 Kauza zveřejněných e-mailů premiéra Sobotky rozvířila problém bezpečnosti datového provozu na internetu. „Nikdo tu například nemá strach ze zneužití dat v rámci průmyslové špionáže, což je něco, na co si velcí světoví lídři dávají pozor,“ říká Milivoj Uzelac, majitel společnosti Altron, tuzemského lídra ve výstavbě datových center a související infrastruktury.

Český Altron postaví datová centra v Perském zálivu

Na elektronizaci veřejné správy pro jednoho z emírů Spojených arabských emirátů se v podobě malých datových center bude

Tipy, jak efektivně vyzrát na Ježíška

Přeplněná nákupní centra, dlouhé fronty plné vystresovaných lidí, nervózní prodavači a postupem času prázdnější a prázdnější regály – to vše nás čeká klasické poslední tři týdny před Štědrým dnem. Časem, kdy by se mělo naopak užít co nejvíce klidu, pohody a dobré nálady v rodinném kruhu. Aby vaší jedinou starostí byly takové banality, jako šmouhy na čerstvě umytých oknech či hlídání nabytých kil, připravili jsme několik tipů na vánoční dárky, kterým uděláte radost naprosto každému. Ještě k tomu je nakoupíte z pohodlí domova!

Telefonické hlasové zprávy dobývají obecní rozhlasy

České obce začínají využívat nový typ komunikace se svými občany. Už několik let nahrazují rozhlasy hromadně rozesílané informační

Altron Business Breakfast – šlapeme po dvou cestách ve světě IT

Dne 15. září 2015 se uskutečnil první z řady seminářů k aktuálním tématům ze světa IT s názvem Altron Business Breakfast.