Eventy

Louda Auto zahajuje firemní testovací dny v Praze

Jeden z největších českých automobilových dealerů koncernových i nekoncernových značek, společnost Louda Auto, pořádá ve dnech 21. – 23. června testovací dny pro firemní zákazníky. V pražských Letňanech si budou moci návštěvníci vyzkoušet 27 aut od 7 značek na miniokruhu a off-roadové dráze.

Jeffrey Ritter: Počítač je nejlepší „svědek“ zločinu

V kyberkriminalitě se dnes policie spoléhá mnohem více na schopnosti počítačů než lidí, říká expert na informační bezpečnost a profesor práva na Georgetown University Jeffrey Ritter. Je jedním z hostů probíhající konference LawTechEurope, která se zabývá nárůstem hackerských útoků i úniků firemních dat kvůli nedbalosti zaměstnanců. Odborníci na právo v oblasti IT zde řeší mimo jiné fakt, že právní přístup ke kyberkriminalitě se v jednotlivých zemích výrazně liší.

INsig2 LawTech Europe Congress Press Conference

Jak jsme pomohli evropskému kongresu LawTech 2014 odprezentovat jeho strategické partnerství s chorvatskou IT společností INsig2 novinářské a odborné veřejnosti…

INsig2 se stal titulním partnerem mezinárodního kongresu LawTech Europe spojujícího trendy IT a práva.

Chorvatská společnost INsig2, člen skupiny IN2 Group a jeden z globálních leaderů v oblasti digitálních forenzních analýz, se stala titulním partnerem mezinárodního kongresu LawTech Europe. Na tiskové konferenci to za vedení kongresu uvedl Frederick Gyebi-Ababio. Podle jeho prohlášení by měl titulní sponzor z oblasti nových států EU rozšířit povědomí o špičkových službách, které země střední a východní Evropy – Českou republiku nevyjímaje – v oblasti technologických služeb pro právní sektor nabízí.

Case study – TK Xiaomi MiPad, žhavé zboží, termín: „zítra“

Pro našeho klienta, společnost Lion Mobile s.r.o., jsme v červenci realizovali tiskovou konferenci u příležitosti uvedení tabletu Xiaomi MiPad na český trh.

T-Systems snídaně Keep in Touch s Danielem Dočekalem

Téma sociální sítě, jejich monetizace a dopad do mobilního světa…