Tiskové zprávy

Jak si uchovat radost z fotek z dovolené

Dovolená je obdobím, během kterého vytvoříme zpravidla nejvíc fotografií a videí v roce. Jak o tyto vzpomínky nepřijít a jak s nimi zacházet tak, abychom se k nim po návratu s radostí vrátili?

Kolonial.cz testuje ovládání hlasem, připravuje se na příchod hlasových asistentů

Online hypermarket Kolonial.cz do vyhledávání na webových stránkách nově implementoval pokročilého hlasového asistenta. Na PC nebo tabletu je tak možné nadiktovat kompletní nákupní seznam nebo hlasem jednoduše listovat mezi 14 000 položkami. Novinka naznačí, jak by mohlo v budoucnu vypadat nakupování v propojení s domácími hlasovými asistenty.

Toshiba a její mimořádně výkonný prémiový notebook Portégé X30

První modely nové generace nejlehčích 13″ notebooků Toshiba Portégé X30-D na náš trh přinášejí mimořádně výkonnou konfiguraci, která překonává svým výkonem mnohem těžší a větší notebooky.,

Startuje nejprestižnější studentská IT soutěž IT SPY, firmám a investorům vybere to nejlepší, co na českých školách vzniklo

Odstartoval 8. ročník soutěže IT SPY, v níž panel akademických pracovníků z 20 českých a slovenských univerzit zvolí ty nejlepší diplomové projekty, které letos na českých a slovenských univerzitách vznikly. Autor vítězného projektu, vybraného z asi 2000 prací, zároveň reprezentuje úroveň českých a slovenských IT oborů.