Tiskové zprávy

Přímá linka z domova do kuchyně. Storyous s DámeJídlo spustili systém automatických objednávek

Gastrotechnologický start-up Storyous představil novou funkci svého systému. Tři tisícovky podniků nyní získají možnost propojit chytrou pokladnu přímo s největší českou službou pro rozvoz jídla DámeJídlo.cz. Vznikne tak „přímá linka“ mezi zákazníkem a kuchyní podniku.

Pepa.cz se definitivně stěhuje. Bývalý projekt a jeho tým začínají fungovat pod značkou Klido.cz

Příběh kolem druhého největšího slevového portálu Pepa.cz spěje ke svému zdárnému závěru. Čtyřicetičlenný tým kolem dlouholetého ředitele portálu Pepa.cz Petra Sýkory najde útočiště v nově založené společnosti, která bude vystupovat pod značkou Klido.cz. Nabídku na přesun dostali i současní partneři Pepy.

Dokovací stanice Thunderbolt™ 3

Dokovací řešení pro notebooky Toshiba Portégé X20W-D, X 30-D a Tecra X40-D, paralelní zobrazení ve 4K na dvou displejích připojených k portům HDMI, přenos dat na připojená zařízení přes USB Type-C™ rychlostí až 40 Gbit/s

Toshiba Mobile Zero Client usnadňuje práci systémovým administrátorům

Řešení mobilních terminálů vestavěných do těla tradičních notebooků usnadňuje práci systémovým administrátorům.

Toshiba uvedla na náš trh kompletní řadu profesionálních notebooků Portégé X30

Prémiové notebooky Toshiba Portégé X30, které se řadí mezi nejlehčí a zároveň nejvýkonnější přenosné počítače s displejem o úhlopříčce 13″ na trhu, vstoupily na náš trh celkem ve čtyřech konfiguracích, které naplní rozdílné nároky uživatelů v oblasti výkonu, využití operační paměti a velikosti SSD disku.